ОПЕРАТОР, ФИЛТЪР И ПЕЩИ

Предлагана позиция:

ОПЕРАТОР

Имейл за комуникация:

jobs@alcomet.eu

Сфера на интерес

Металургия

Допълнителна информация

Постоянна работа

Отговорности и задължения

Във връзка с разширяване на производството, компанията търси да назначи ОПЕРАТОР, ФИЛТЪР И ТЕРМИСТ. Основни задължения: • Работи, почиства и обслужва филтърна ОМR и ROR система за всички валцови станове, съгласно предварително установеното производство и процедурите за контрол на качеството. • Периодично осигурява маслени проби за лабораторията и почиства ваните на филтрите. • Изчиства извлечения филтър и изхвърля отпадъчния материал. • Настройва и работи с филтърното управляващо устройство и коригира валцовото масло. • Обслужва топлообменниците и регулира водния поток, предназначен за охлаждане. • Работи с отгревни пещи и атмосферни генератори за хомогенизиране и термична обработка на различни по качество алуминиеви рулони. • Зарежда и изпразва пещта, съгласно инструкциите за работа и плана за зареждане. • Периодично проверява пещите, за да осигури точната температура, точното налягане и т.н. • Инспектира пещите между зарежданията, с цел засичане и отстраняване на неизправности. Компанията предлага: • Възможност за професионално развитие; • Стриктно спазване на договореностите между страните; • Здравословни и безопасни условия на труд; • Осигурен служебен транспорт;

Изисквания и умения

• Изисквания към кандидатите: 1. Добри технически познания и умения; 2. Умения за работа с мерителни инструменти; 3. Умения за работа в екип; 4. Възможност за работа на смени, включително полагане на нощен труд; 5. Трудов опит в производствено предприятие и/или на сходна длъжност ще се смята за предимство.